Shikoni si festuan tifozėt anglez pas golit tė Trippier (VIDEO)
Pëlqej
Nė “Luzhniki Stadium” po luhet mbrėmjen e sotme gjysmėfinalja e dytė e Kupės sė Botės “Rusi 2018”.

Pjesa e parė u mbyll me avantazhin minimal 1-0 tė anglezėve. Qė nė minutėn e pestė zhbllokohet rezultati, ku Tripier ekzekuton mjeshtėrisht njė goditje dėnimi dhe kalon Anglinėavantazh.

Por festimi i tifozėve anglezė ka qenė i ēmendur tė cilėt janė hedhur tė gjithė nė ajėr pas atij goli. /albeu.ciom/
Shtuar më 11/07/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori