Shikoni sa pak mundėsi ka Rusia tė fitojė (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tashmė ka nisur pjesa e dytė e ndeshjes Uruguaj-Rusi dhe Rusia ende nuk po reagon.

Uruguaj shėnojė dy gola nė pjesėn e parė me anė tė Suarez dhe njė autogoli tė Cheryshev.

Por Rusėt kanė edhe disavantazhin numerik pasi gjenden me 10 lojtarė qė nga minuta e 36' pasi dy kartonave qė mori mbrojtėsi Smolnikov.

Tė gjitha kėto fakte negative pėr Rusėt kanė bėrė qė nė Google tė kėtė njė statistikė tepėr tė keqe.

Shansi qė ata tė fitojnė ėshtė vetėm 0.8% kundrejt 94.3% tė Uruguajit. Ndėrsa 4.9 % ėshtė mundėsia pėr tu ndarė nė barazim. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori