Shikoni gjestin e turpshėm tė Messit ndaj kundėrshtarit (VIDEO)
Pëlqej
Lionel Messi ka qenė lojtari i cili sipas shumė analistėve ka qenė shkaktari kryesor qė Argjentina nuk arriti tė fitoj nė ndeshjen e parė mirėpo i cilėsuar deri mė tani edhe si i humbur ndaj Kroacisė.

Messi ka qėndruar nė hije nė duelin kundėr Kroacisė dhe frustrimi i tij ėshtė parėshumė raste.

Madje, nė njė rast ai ka qenė agresiv ndaj mbrojtėsit tė Kroacisė, Strinic i cili qėndronte i shtrirė. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori