Sherri i trajnerėve qė nuk u pa gjatė ndeshjes (VIDEO)


Pëlqej
Gjermania arriti tė marrė njė fitore nė minutat e fundit tė ndeshjes kundėr Suedisė.

Por kjo sfidė ka pasur shumė tensione dhe jo vetėm nė fushė por edhe jashtė saj.

Pikėrisht nė ēastet e fundit tė sfidės mes Gjermanisė dhe Suedisė, kur edhe gjermanėt po festonin golin e vonė tė Kros, njė sherr ka ndodhur mes pjestarėve tė dy pankinave.

Trajneri i Suedisė, Jane Anderson, u pėrfshi nė njė debat tė nxehtė me menaxherin e kombėtares gjermane, Oliver Bierhof.

Shkaqet e kėtij sherri thuhet tė jetė njė provokim i bėrė nga ana e gjermanėve madje thuhet se kanė bėrė gjeste tek drejtuesit suedezė, teksa po vraponin pėr tė festuar golin e vonė. /albeu.com/

Shtuar më 23/06/2018, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori