Shėnohet gol i dytė nė Spanjė-Marok, ja kush kualifikohet deri mė tani (VIDEO)
Pëlqej
Ėshtė shėnuar goli I dytė nė Spanjė-Marok, dhe kėtė herė ėshtė Isco ai qė ka dėrguar topin nė rrjetė.

Njė pėrgjigje shumė e shpejtė e spanjollėve tė cilėt e parė veten nė disavantazh nė minutėn e 14.

Spanja pėr shkak golavarazhi momentalisht ėshtė nė vend tė parė.

Spanja 5 pikė
Portugali 5 pikė
Irani 4 pikė
Maroku 1 pikė
Shtuar më 25/06/2018, ora 20:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori