Sėrish gol, Franca "shkėrrmoq" Argjentinėn (VIDEO)


Pëlqej
Sėrish ndėshkon Franca!

Mbappe me njė shpejtėsi "rrufeje" ka arritur tė shėnoj golin e 4 pėr Francėn.

Kjo pjesė e dytė ka qėnė fantastike pėr Francėn dhe Mbappen ku ky i fundit ka realizuar dy gola nė harkun kohorė tė 10 minutave. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2018, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori