Sėrbėt do tė "ēmenden" fare, pas gjestit tė Van Damme (FOTO LAJM)
Pëlqej
Adnan Januzaj, arriti tė shėnoi njė "super gol" nė ndeshjen kundėr Anglisė, duke i dhuruar kėshtu kryesimin e grupit G.

Januzaj ėshtė me origjinė shqiptare dhe shumė prisnin qė ai tė festonte me simbolin e shqiponjės por pėrveē qė nuk e bėri mė pas bėri edhe njė deklaratė paksa tė rėndė.

“Jam belg dhe ndihem belg”, do tė thoshte ai nė intervistėn e para disa ditėve.

Megjithatė, njė mbėshtetės i tij, aktori i famshėm hollivudian Zhan Klod Van Damme, ka postuar njė foto nė faqen e tij zyrtare nė “Facebook”.

Interesantja ėshtė se ai ka bėrė shqiponjėn pėr tė falenderuar Januzajn pėr golin.

Van Damme, me origjinė belge, mesa duket ka harruar deklaratėn e Januzajt. “Njė falenderim pėr Adnan Januzajshėnoi golin e fitores pėr Belgjikėn”, shkruan Van Damme duke pozuar me duart me si shqiponjė. /albeui.com/


Shtuar më 30/06/2018, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori