Senegali kalon pėrsėri nė avantazh ndaj Japonisė (VIDEO)

Pëlqej
Senegali ka kaluar pėrsėriavantazh ndaj Japonisė nė "Central Stadium".

Ai qė ka shėnuar ėshtė futbollisti, Moussa Wague qė realizon nė minutėn e 71'-tė.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 75'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori