Salah e duan tė gjithė, egjiptiani shpallet ‘Qytetar Nderi’ i Ēeēenisė
Pëlqej
Mohamed Salah ėshtė shėndėrruar nė njė nga futbollistėt mė tė dashur dhe mė tė respektuar nė botė.

Kjo lidhet me shumė faktorė ku mund tė pėrmendim talentin e egjiptianit, fytyrėn e tij qė qesh gjithmonė dhe qė ka rrėmbyer zemrat e tė gjihėve por edhe besimi i tij ka bėrė qė tė fitojė shumė simpati.

Sė fundmi pėr Salah ka ardhur edhe njė surprizė e bukur nė Grozny tė Ēeēenisėėshtė pjesė e Rusisė.

Salah ėshtė shpallur ‘Qytetar Nderi’ i Ēeēenisė dhe duket se ēeēenėt e duan shumė atė. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori