Rusi - Kroaci, spektakėl edhe nga tribunat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Rusi-Kroaci ishte njė nga ndeshjet mė emocionuese tė Botėrorit e cila dhuroi spektakėl nė shumė dimensione.

Dhe sigurisht nuk mund tė mungonin nė tribunat e stadiumit tė Sochit fanset e tė dyja skuadrave, qė tėrhoqėn vėmendjen e fotografėve.

Bukuroshet kroate ndoshta ishin mė tė pakta nė numėr, por nė fund sigurisht qė ishin mė tė gėzuara sepse do tė kenė sėrish mundėsi tė spikatin nė tribuna. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori