Ronaldo tradhėton Portugalinė, kėto janė skuadrat qė mund tė pėrballen luzitanėt pėr tė arritur nė finale
Pëlqej
Ronaldo e ka tradhtuar nė ndeshjen ndaj Iranit skuadrėn e tij pas asaj humbje tė penalltisė.

Nėse Ronaldo do tė kishte shėnuar Portugalia tani do tė ishte kualifikuar si e para nė grup.

Ky gabim i kushtoi njė barazim Portugalisė dhe tani do tė ketė njė rrugė tė vėshtirė pėr tė arritur finalen.

Por nėqoftėse arrin tė kualifikohet me Uruguain atė e presin ekipe si Brazili, Gjermania, Franca, Belgjika ose Anglia dhe Argjentina nėse kualifikohet. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 23:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori