"Ronaldo-Juventus" zbulohen 28 telefonatat qė bindėn portugezin
Pëlqej
30 milionė euro kanė bėrė qė Ronaldo tė tundohet pėr tu transferuar nė Serinė A, te klubi i Juventus.

Se paku kėshtu raportohet nė mediat sportive, ku Real Madrid do tė marrė 100 milionė euro ndėrsa Ronaldo do tė paguhet 30 milionė euro.

Sipas asaj qė raporton “Marca” nga Spanja Ronaldo i ka dhėnė fjalėn Andrea Anjelit se do tė vishet bardhezi. Ai nuk dėshiron tė dėgjojė propozim tjetėr.

Ronaldo ka ndjerė tradhėti nga Real Madrid dhe sidomos nga Florentino Perezi.

Portugezi ka ngelur i impresionuar nga interesimi i italianėve dhe mėnyra se si ata po e trajtojnė kėtė ēėshtje.

Raportohet se ai ka pasur plot 28 telefonata me presidentin e Juventusit. /albeu.com/

Shtuar më 06/07/2018, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori