Ronaldo i bėn tre gola Spanjės dhe njė nė krevat, e dashura e tij pret fėmijėn e dytė
Pëlqej
Cristiano Ronaldo javėn e kaluar ishte nė qendėr tė vėmendjes sė mediave botėrore me paraqitjen e tij.

Portugezi ka startuar furishėm nė kampionatin e ri tė botės duke shėnuar tre gola nė barazimin kundėr Spanjės

Por, gjatė njė shėtitje nė shtetin rus, e fejuara e futbollistit ka shkaktuar shumė polemika dhe thashetheme rreth shėndetit.

Nė fakt, Georgina Rodriguez u shfaq nė njė Fashion Show teksa bie nė sy barku paksa i rrumbullakosur dhe filluan spekulimet se ėshtė sėrish shtatzėnė.

Megjithatė deri mė tani nuk ka pasur reagime tė bukuroshes rreth kėtyre shkrimeve duke lėnė tė kuptohet se ėshtė duke pritur tė bėhet nėnė pėr herė tė dytė.

Theksojmė se ajo ka sjellė nė jetė vajzėn Alana Martina vetėm pak muaj mė parė dhe mbetet pėr tu parė nė ajo ėshtė pėrsėri shtatzėnė.

Kujtojmė se Ronaldo ėshtė baba i tre fėmijėve, ku tre tė parėt i ka sjellė nė jetė njė nėnė surrogate.
Shtuar më 19/06/2018, ora 13:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori