Rikthimi i Neymar nė stėrvitje, shikoni "predhat" nga jashtė zone (VIDEO)


Pëlqej
Brazili do tė pėrballet sot nė orėn 14:00 kundėr Kosta Rikės nė stadiumin "Saint Petersbur".

Kosta Rika kėrkon mbijetesėn nė grupin E, pasi ka njė humbje me Serbinė dhe ndodhet nė fund tė grupit me zero pikė.

Ndėrsa brazilianėt kėrkojnė tė kthejnė faqen pas barazimit kundėr Zvicrės deh tashmė duket se janė mė tė kompletuar pas rikthimit tė Neymar nė stėrvitje.

Tashmė "ylli" brazilian prtitet tė startojė si titullarė kundėr Kosta Rikės, ndėrsa sw fundmi ėshtė parė duke bėrė disa gjuajtje fantastike nė stėrvitjen e rradhėz para ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2018, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori