Ramos i befason tė gjithė me postimin nė “Facebook”

Pëlqej
Sergio Ramos i ka befasur tė gjithė pas ndeshjes ku Spanja u eliminua nga Rusia nė Botėror.

Ndonėse tė gjithė po prisnin qė ai tė jepte deklaratėn e dorėheqjes nga Spanja, ashtu siē bėri Iniesta, Ramos ka shkruar se do tė rikthehen sėrish dhe do tė tentojnė tė fitojė sėrish, shkruan albeu.com

Ramos monetalisht ėshtė 32-vjeēar.

“Dhemb shumė, pėr ju dhe pėr ne. Askush nuk duhet tė dyshojė se ne do tė rikthehemi prap, dhe do tė tentoj pėrsėri dhe pėrsėri. Disa do tė ikin dhe tė tjerė do tė vijnė, por nė do ta mbrojmė kėtė fanellė me pasion dhe respekt. Nė humbje ndihem akoma mė shumė krenar qė jam spanjoll”, shkruan mbrojtėsi i Real Madrid nė Facebook.

Shtuar më 01/07/2018, ora 22:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori