Racizmi Serb nuk ka kufij, ja ēfarė po ndodh nė Rusi
Pëlqej
Nė Kaliningrad Stadium po luhet ndeshja midis Zvicrės dhe Serbisė e vlefshme pėr grupin E.

Serbėt njihen pėr racizmin e tyre ku nuk ka munguar edhe nė kėtė ndeshje ku kanė fėrshėllyer mbrojtėsin Akanji, shkruan albeu.com.
Shtuar më 22/06/2018, ora 20:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori