Qeshni me lot, macja bėn parashikimin pėr finalen e Botėrorit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nesėr nė oėn 17:00 do tė luhet finalja e Botėrorit ‘Rusi 2018’ midis Kroacisė dhe Francės.

Qė prej fillimit tė kampionatit kemi parė zogj, mace, derra, qenė, oktapode qė bėjnė parashikime pėr ndeshjet qė luhen.

Njė postim nė Facebook ėshtė bėrė viral ku nė fakt macja ka zgjedhur Kroacisė si fituese, pasi nuk ka pasur mundėsi zgjedhje tjetėr pasi tasi i Francės ishte i mbushur me hekurishte teksa i Kroacisė me ushqim. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2018, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori