Qesharake ajo qė po ndodh nė stėrvitjen e Spanjės (VIDEO)


Pëlqej
Kombėtarja e Spanjės, e cila ndan pikėt me atė tė Portugalisė nė Grupin B tė Botėrorit, ka zhvilluar stėrvitjet pėrgatitore.

Por, stėrvitje tė pazakonshme dhe qesharake janė parė nė stadiumin ku kjo kombėtare mblodhi lojtarėt, pėr t’u pėrgatitur pėr ndeshjen e radhės.

Njė video e publikuar nga atje, shfaq stėrvitjet e pazakonshme dhe qesharakeSpanjės, transmeton Gazeta Express.

videon e mėsipėrme mund t’i shihni lojtarėt e Spanjės duke bėrė disa stėrvitje qesharake

Shtuar më 19/06/2018, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori