Publikohet foto, trofeu mbėrrin nė "Luzhniki"

Pëlqej
Sot nė orėn 17:00 do tė zhvillohet finalja e madhe Botėrorit ku do tė pėrballen Franca me Kroacinė. Ndeshja do tė zhvillohet nė Moskė nė stadiumin Luzhniki.

Nė kėtė sfidė Franca vjen si favorite por ky Botėror nuk ka ekipe tė vogla dhe ekipe tė mėdha. Tė dyja skuadrat do tė pėrballen pėr trofeun e lavdishėm tė Kupė sė Botės.

Tashmė nė stadium ka mbėrritur edhe ky trofe i cili po pret qė tė ngrihet lartė nga skuadra fituese.

Shtuar më 15/07/2018, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori