Portugalia me forca tė plota kundėr Marokut, dalin formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nė “Luzhniki Stadium” tė Moskės do tė luhet sfida e vlefshme pėr Grupin B tė Botėrorit ndėrmjet Portugalisė dhe Marokut.

Kjo ėshtė ndeshja e dytė nė grupe, teksa nė tė parėn Portugalia barazoi 3-3 me Spanjėn, ndėrsa Maroku humbi 1-0 me Iranin.

Kjo sfidė do tė luhet nė orėn 14:00 dhe tashmė gjithēka ėshtė gati, me dy trajnerėt qė kanė publikuar formacionet zyrtare.

Te Portugalia pritet shumė nga Cristiano Ronaldo, i cili pasi shėnoi tre gola ndaj Spanjės, sot ndaj Marokut do tė synojė ta dėrgojė pėrfaqėsuesen e tij drejt fitores.
Shtuar më 20/06/2018, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori