Polonia merr fitoren e parė, Japonia vazhdon aventurėn nė Botėror (VIDEO)

Pëlqej
Polonia ka marrė fitoren e parė sot ndaj Japonisė me rezultatin minimal 0-1 nė "Volgograd Arena".

Pas kėsaj humbje japonezėt i kushtuan shumė, pasi u eliminuan nga Kupa e Botės.

Goli i vetėm nė kėtė ndeshje u shėnua nga Bednarek nė minutėn e 60'-tė, duke i dhėnė fitoren e parė skuadrės nė kėt1% Botėror.

Kėshtu Polonia merr fitoren, dhe Japonia i thotė lamtumirė Kupės sė Botės. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2018, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori