Polonia dhe Panamaja "fundosin" kompanitė e basteve
Pëlqej
Polonia arriti tė marrė njė fitore minimale 0-1 ndaj Japonisė.

Njė fitore kjo qė nuk i ka vlejtur asgjė por polakėt kanė luftuar pėr ta marrė kėt si triumfin e vetėm nė "Russia 2018".

Goli i Polonisė ndaj Japonisė por edhe goli i Panamasė ndaj Tunizisė ishin tė papritura ditėn e djeshme dhe i kushtuan shtrenjtė kompanive tė basteve.

Sipas asaj qė raportohet nė media, “BetVictoria” u pagoi lojtarėve qė kishin vendosur golin e Panamės dhe Japonisė plot 663 mijė paund.

Kjo erdhi pasi kompanitė e basteve u kishin vendosur koefiēentė tė lartė tė dyjave kėtyrė skuadrave pasi Panamaja ishte ekipi mė i dobėt i Kupės sė Botės dhe nuk pritej qė tė shėnonte.

Ndėrkohė dhe Polonia ishte e skualifikuar dhe mendohej se do tė ishte Japonia ajo qė do tė triumfonte. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2018, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori