Poloni - Kolumbi, rezultati dhe statistikat e pjesės sė parė (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nė “Kazan Arena” po luhet sfida e vlefshme pėr Grupin H tė Botėrorit mes Polonisė dhe Kolumbisė.

Kolumbia e mbyll me fitoren pjesėn e parė, me golin e Minas qė nė minutėn e 40-tė me njė gjuajtje tė saktė me kokėzhbllokoi rezultatin dhe i jep epėrsinė kolumbianėve.

Polonia u duk shumė e zbehtė, pasi faza sulmuese linte pėr tė dėshiruar. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori