Policia masa tė rrepta nė stadium, ky ėshtė plani i tifozėve kroatė pėr tė prishur ndeshjen
Pëlqej
Nė prag tė ndeshjes sė sotme ndėrmjet Kroacisė dhe Argjentinės, policia ruse ka marrė masa tė rrepta sigurie.

Shkas pėr kėtė hap ėshtė njė informatė e siguruar, sipas sė cilėt tifozėt kroatė kanė bėrė plan pėr ta ndėrprerė ndeshjen.

Pėr tė evituar ēdo incident tė mundshėm, policia ka vendosur qė nė tė gjitha hyrjet e stadiumit nė Nizhny Novgorod tė shtohet niveli i kontrollit, madhe tė gjithė tifozėt duhet t’i heqin kėpucėt.

Numri i policėve nė stadium dhe rreth tij po shtohet vazhdimisht. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori