Po hetohet nga FIFA, shikon se ēfarė thotė Shaqiri (FOTO LAJM)

Pëlqej
FIFA pritet tė marrė vendimin nesėr nė lidhje me festimin qė bėri Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

Veprimi i dy shqiptarėve na krenoi tė gjithėve por le tė shpresojmė se nuk do tė ketė ndonjė masė drastike pėr futbollistėt e Zvicrės.

Njė ditė para se tė merret vendimi Xherdan Shaqiri ka reaguar me anė tė njė postimi nė “instastory” ku ai tregon se do tė vazhdojė tė luaj me flamurin e Kosovės nė takat e tij. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori