Pėrse Ronaldo kthehet kėshtu para fillimit tė ndeshjes? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Cristiano Ronaldo ka shėnuar katėr gola nė dy ndeshje dhe ėshtė nė rrugė tė mbarė pėr tė fituar Kėpucėn e Artė.

Ai ndėshkoi Marokun sot me njė gol me kokė duke siguruar tre pikė pėr portugezėt, tė cilėt tani janė mė afėr se kurrė kualifikimit pėr nė 1/16.

Por, t'a harrojmė pak kėtė dhe tė fokusohemi tek qendrimi i tij nė fushė para se tė fillojė ndeshja ose pikėrisht nė momentin kur kėndohet himni, shkruan Albeu.com.

Ronaldo shihet tė mos qendrojė drejt nė kėtė moment, por i anuar majtas, gjė e cila ka shkaktuar mjaft diskutime nė rrjetet sociale nga fansat.

Shumė prej tyre pyetėn nė Tėitter nė lidhje me kėtė duke marrė edhe pėrgjigjen: Ronaldo qendron ashtu sepse respekton flamurin!

Gjatė kėndimit tė himnit, Ronaldo kthehet dhe sheh nga flamuri portugez.

Ėshtė i njėjti veprim siē bėri Willy Caballero para ndeshjes me Islandėn. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori