Pėrfundon pjesa e parė, lojė e ashpėr mes Argjentinės dhe Kroacisė (VIDEO)
Pëlqej
Ka pėrfunduar nė barazim pa gola pjesa e para nė sfidėn ndėrmjet Argjentinės dhe Kroacisė.

Nė njė ndeshje kaq delikate ėshtė zhvilluar njė lojė fizike pasi tė dy skuadrat nuk duan tė gabojnė pasi do tė ishte fatale.

Kujtojmė qė Argejntina ka pasur njė rastartė nė minutėn e 29'-tė me anė tė Enzo Perez, pasi me portė tė boshatisur nuk arriti tė shėnonte. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 20:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori