Pėrfundon pjesa e parė, Japonia i mbijeton sulmit tė Belgjikės
Pëlqej
Ka pėrfunduar pjesa e parė mes Belgjikės dhe Japonisė nė "Rostov Arena", ndeshje e vlefshme pėr 1/8-at e Kupės sė Botės.

Japonia ka befasuar, pasi i ka mbijetuar sulmit tė frikshėn tė Belgjikės, ku nuk kanė pėsuar akoma golin.

Belgėt pas shumė tentativave nuk gjetėn rrugėn e rrjetės, pasi disa herė fati ishte me japonezėt.

Mbas pak minutash pritet tė startoj pjesae dytė. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori