Zjarrfikėsit kroatė braktisin penalltitė sapo dėgjohet sirena e zjarrit (VIDEO)
Pëlqej
Nė njė video qė po qarkullon nė rrjete sociale, tregon se Zjarrfikėsit nė Zagreb, edhe pse tė veshur me fanellėn tė Kroacisė, janė tė gatshėm tė lėnė ndeshjen qė e pati Kroacia me Rusinė vetėm, pėr tė qenė nė shėrbim tė qytetarėve.

Zjarrfikėsit e Zagrebit, pėrmes kėsaj videoje shihen se janė shumė tė pėrkushtuar ndaj profesionit tė tyre, shkruan Gazeta Express.

Tė veshur me fanella tė Kroacisė, duke shikuar nė televizor ndeshjen e rėndėsishme nė mes tė Kroacisė dhe Rusisė nė kampionat botėror, posa dėgjojnė alarmin e zjarrit, shihet se nuk i ndalė asgjė pėr nė shėrbim tė sigurisė sė qytetarėve.

Madje, ata as nuk e arrijnė ta shikojnė penalltinė e fundit tė kroatėve nė kampionat, penallti kjo qė i shpalli fitues.
Shtuar më 11/07/2018, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori