Penallti pėr Nigerinė, godet Moses (VIDEO)
Pëlqej
Nigeria ka barazuar rezultatin me Argjentinėn me anė tė njė penalltie, e cila u ekzekutua nė mėnyrė perfekte nga Moses.

Teksa Kroacia ka shėnuar pėrballė Islandės.

Me kėto rezultate kalon Kroacia dhe Nigeria.

Shtuar më 26/06/2018, ora 21:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori