Penallti nga VAR, Ronaldo gabon nga pika e penalltisė (VIDEO)

Pëlqej
Nė “Mordovia Arena” po luhet sfida e tretė e Grupit B tė Botėrorit mes Iranit dhe Portugalisė

Me fillimin e pjesės sė dytė, Ronaldo pengohet nė zonė dhe gjyqtari me ndihmėn e VAR-it akordon 11-metėrsh.

Por ēuditėrisht Ronaldo ka gabuar nga pika e bardhė e penalltisė, pasi portieri i Iranit e ka pritur. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori