Paul Umtiti apo Samuel Pogba !? Lapsusi i gazetarit shakton tė qeshura (VIDEO)

Paul Umtiti šŸ¤£ @paulpogba @samumtiti

A post shared by 433 | Football (Soccer) (@433) on

Pëlqej
Franca mundi Belgjikėn dhe ėshtė nė finalen e Botėrorit dhe do i duhet qė tė pėrballet me Kroacinė e cila gjithashtu mundi njė skuadėr tė madhe si Anglia.

Kjo finale pritet tė jetė tepėr e fortė dhe tė ngjallė shumė emocione.

Por nė kampin e Francės duket se janė tė qetė para finales me Kroacinė.
Tė qeshur duken edhe nė konferencėn pėr shtyp para ndeshjes.

Teksa para gazetarėve ishte Samuel Umtiti, si dhe zėdhėnėsi pėr shtyp i kombėtares franceze, ky i fundit bėri njė lapsus.

Nė vend qė ta prezantonte para gazetarėve Samuel Umtitin, ai i ngatėrroi emrin duke e “shartuar” me Pol Pogban, dhe nė fund prodhoi emrin “Paul Umtiti”. Umtiti e kaloi me tė qeshura kėtė episod, dhe me shaka u ēua duke bėrė si i fyer nga ky rast. Pastaj zėdhėnėsi ftoi Umtitin, me emrin "Samuel Pogba". Ky episod shkaktoi tė qeshura nė sallė. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2018, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori