Pas japonezėve edhe tifozėt e Senegalit i japin shembull Botės (Video)


Pëlqej
Tifozėt e Japonisė dhe ato tė Senegalit i janė gėzuar fitores sė kombėtareve tė tyre ditėn e djeshme.

Rezultatet e fitores ishin tė njėjta pėr tė dyja skuadrat, Japonia mundi Kolumbinė me njė rezultat 1-2 gjithashtu edhe Senegali arriti tė marrė tre pikė duke mundur Poloninė 1-2.

Por pėrveē festimit tė fitores tifozeritė e tė dy vendeve pas pėrfundimit tė ndeshjes i kanė dhėnė njė shembull tė mirė botės botės raporton albeu.com.

Tė dy tifozėritė janė parė duke mbeldhur mbeturinat qė ishin lėnė pas nė stadium dhe madje nė videot e publikuara dukeshin se ishin tepėr tė lumtur pėr gjestin qė bėnin. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori