Pas "hat-trick", Kane dėshiron tė dėgjoj kėngėtaren shqiptare
Pëlqej
Harry Kane ėshtė renditur ndėr lojtarėt mė tė mirė nė kėtė Botėror pas 3 golava qė shėnoi ditėn e djeshme kundėr Panamasė.

Tashmė ai numėron plotė 5 gola nė kėtė kampionat dhe ėshtė titulluar si "Mbreti" i Anglisė.

"Hat-Trick" qė Kane arriti tė shėnojė ditėn e djeshme e ka vendosur atė nė qendrėn e shumė mediave ku njėra prej tyre ka pasur mundėsin ta intervistojw atė, dhe nė fund i ka kėrkuar Kanes qė tė pėrzgjedhė kėngėn e tij tė preferuar qė tė dėgjohet nė studio.

Pasi ėshtė meduar pėr pak ēaste Kane ka bėrė njė zgjedhje tė veēantė duke kėrkuar kėngėtaren shqiptare, Dua Lipa.

"Hmmm, unė nuk isha i pėrgatitur pėr kėtė lojė... Dua kėngėn e Dua Lipės, "One Kiss" me Calvin Harris" ka thėnė Harry Kane. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 12:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori