Oliver Kahn ka disa pyetje flash pė Kupėn e Botės
Pëlqej
Oliver Kahn ka dhėnė 7 pėrgjigje flash gjatė njė emisioni sportiv nė “Ard”.

Ish-portieri i Gjermanisė dhe Bayern Munich ėshtė nė rolin e analistit nė kėtė televizion.

*Pėr fazėn e grupeve… Fantastike

*Pėr autogolin e Ignashevisē… Klas individual

*Mėnyra e lojės sė rusėve… Tmerrėsisht shkatėrruese

*Pėr portierin De Gea… Qėndronte i hutuar nė fushė

*Goli i Mandzukic ndaj Danimarkės… Produkt i rastėsishėm

*Golin e Neymarit ndaj Meksikės… Edhe unė mund ta kisha bėrė

*Pėr artin e aktrimit brazilian… Nejmar duhet ta mbledhė veten nė disa situata. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori