Nuk pėrmbahet tifozi, puth live gazetaren (VIDEO)
Pëlqej
Padyshim qė tifozėt me tė zjarrtė tė futbollit i ka kampionati Botėror.

Kėta tifozė njihen edhe pėr ēmenudritė e tyre qė bėjnė gjatė zhvillimit tė Botėrorit.

Edhe ky nw "Rusia 2018" nuk kishte si tė kalonte pa ndonjė ngjarje pikante, ku sė fundmi gazeta "Mirro" ka publikuar njė video qė po bėhet virale, ku njė tifoz puth nė transmetim live gazetaren e sportit.

Gazetarja kolumbiane, Julieth Honzalez Theran, po raportonte pėr televizionin gjerman Deutsche Welle nė qytetin rus Saransk kur ndodhi edhe incidenti.

Por ajo ka ditur si tė menaxhojė situatėn dhe ka vazhduar transmetimin pa u ndikuar nga gjesti i tifozit. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori