Nuk arriti tė realizonte nga penalltia, kjo ėshtė nota e Lionel Messit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lionel Messi nuk e ka nisur mirė Botėrorin Rusi 2018, pasi ka barazuar me Islandėn nė shifrat 1-1, gjithashtu Messi humbi njė penallti .

Por, nota e tij nė kėtė ndeshje ėshtė mjaft e lartė 7.8, po aq sa portieri i Islandės i cili u shpall njeriu i ndeshjes.

Sonte nė darkė do tė luajnė me njėra-tjetrėn Kroacia dhe Nigeria qė do tė synojnė fitoren pas barazimit tė Argjentinės. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori