Neymar tregon tė vėrtetėn pėr goditjet qė merr ndaj kundėrshtarėve
Pëlqej
Rrokullisjet dhe shfaqet teatrale tė Neymarit nė fushėn e lojės janė kthyer nė njė ēėshtje tepėr tė diskutueshme dhe tė kritikueshme.

Hedhjet e sulmuesit janė kthyer nė memet mė tė famshme tė kėtij Botėrori. Por sipas asaj qė deklaron vet futbollisti ai asnjėherė nuk e tepron por vėrtet e godasin.

"Situatė e komplikuar, asnjėherė nuk jam rrėzuar dhe nuk i ekzagjeroj. Vuaj me tė vėrtetė. Pėsova njė shkelm qė ishte shumė i pandershėm, jashtė fushės sė lojės. Ata flitnin shumė pėrpara dhe tani janė nisur pėr nė shtėpi", ishte thumbimi i Neymar pėr rivalėt e tij.

"Dua tė falėnderoj tė gjithė ekipin. Ka momente nė ndeshje qė ku duhet tė vuash. Janė ndeshje shumė tė vėshtira dhe Meksika ėshtė njė ekip mjaft i mirė, por ne treguam shumė cilėsi", shprehet ylli i Brazilit. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2018, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori