Neymar "shpėrthen" nė lot pas fitores (VIDEO)


Pëlqej
Brazili ka arritur tė marrė njė fitore shumė tė vlefshme ndaj Kosta Rikės, dhe tashmė ėshtė ngjitur nė vendin e katėrt tė grupit E, mė plotė katėr pikė, ndėrsa Kosta Rika vundoset edhe mė shumė me kėtė humbje tė dytė.

Fitoren e Brazilit e ka vulosur, Neymar nė minutat e fundit tė shtesės.

Kėtė fitore "ylli" brazilian duket se e ka pritur shumė pasi nė fund tė ndeshjes ėshtė parė qė ka "shpėrthyer" nė lotė.

Kujtojmė qė Neymar vetėm pak ditė mė parė u pėrfol se nuk do ta luante kėtė ndeshje pasi i ishin shfaqur probleme nė kėmbėn e dėmtuar, por ai sot arriti tė luaj si titullarė madje tė shėnojė edhe njė gol pėr skuadrėn e tij. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori