Neymar kėrkon ndryshime nė pėrballjen me Kosta Rikėn
Pëlqej
Neymar pas ndeshjes me Zvicrėn ku pati shumė ndėrhyrje ndaj ti, i frikėsoi tė gjithė pasi u pa tė ēalonte nė stėrvitje.

Por tashmė ėshtė konfirmuar se ai ėshtė mirė dhe do tė udhėheqė skuadrėn e tij nė pėrballje e rradhės kundėr Kosta Rikės.

Tashmė ai shpreson se kombėtarja e tij do tė luaj mė mirė se nė takimin e parė kundėr Zvicrės.

“Shpresoj tė luajmė ndeshje mė tė mirė se nė debutim kundėr Zvicrės dhe duam qė tė fitojmė”, tha Neymar.

“Duam tė luajmė mirė. Kemi parė lojėn e tyre, edhe pse mė e rėndėsishme ėshtė qė ne tė bėjmė lojėn tonė” ka shtuar mė pas braziliani. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori