Ndalohet "Kanarina Pistoletė" e Brazilit
Pëlqej
“Ndalojeni Kanarinėn Pistoletė”. Ky ka qenė urdhri i shefit tė sigurisė dhe ti bindesh kėtij urdhri pa qeshur ėshtė diēka e madhe.

Kėtė kanė bėrė pėrgjegjėsit pėr ruajtjen e sigurisė sė lojtarėve brazilian.

Bashkė me ekipin e Brazilit ka zbritur edhe maskota qė i shoqėron lojtarėt nė ēdo ndeshje por duket se nuk kishte leje kalimi.

Ėshtė dashur ndėrhyrja e Federatės Braziliane tė Futbollit nė mėnyrė qė tė lejohej hyrja e maskotės ne hotel. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2018, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori