Morinho paralajmėroi pėr Caballeron, por askush nuk e dėgjoi
Pëlqej
Humbja drastike e Argjentinės ndaj Kroacisė me njė rezultat tė thellė 0-3, ka ngjallur shumė debat.

Shumė emra nė kėtė kombėtare janė shenjestruar si fajtorėt kryesorė pėr kėtė humbje ku pėrfshihet edhe Lionel Messi.

Por mė pikante si shkak pėr humbjen duket tė jetė gafat e portierit Caballero.

Willy Caballero bėri njė gabimi trashanik duke i dhuruar njė gol, Rebic ku ishte nisja e fundosjes pėr Argjentinėn.

Njė gabim i pakuptueshėm nė njė ndeshje Botėrori dhe nė njė moment delikat pėr ekipin.

Shumė dyshonin pėr kėtė portier dhe tashmė kanė gojė tė flasin, ku njė prej tyre ėshtė edhe Jose Morinho qė edhe mė parė kishte paralajmėruar pėr kėtė portier.

“Njė shans, njė gol, tė kesh Caballeron nė portė ėshtė njėlloj si tė jem unė. Unė nė portė mund tė bėj aq sa bėn Caballero. Edhe unė aq pres, sa ai”, kishte deklaruar Mourinho pas ndeshjes sė parė tė Argjentinės. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2018, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori