Momenti prekės kur bashkėshortja pėrqafon trajnerin e Anglisė pas disfatės (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kėto janė momentet prekėse kur trajneri i Anglisė Gareth Southgate ngushėllohet nga gruaja e tij pas disfatės sė “Tre Luanėve” nga Kroacia nė Kupėn e Botės.

Ēifti u kap nė kėtė foto ku shfaqen duke u pėrqafuar nė stadiumin e zbrazėt tė “Luzhnikit”, pasi tifozėt anglezė kishin dalė tė hidhėruar nga impianti.

Southgate ka fituar zemrėn e njė kombi tė tėrė pasi udhėhoqi Anglinė drejt gjysmėfinales.

Alison, gruaja e tij prej 20-vjetėsh, po priste me durim pėr tė dashurin e saj tė zemrės, ndėrsa Southgate nuk nguroi ta merrte nė krahė.

Tė pranishėm nė stadium ishin edhe fėmijėt e tij tė devotshėm, Flynn dhe vajza mia, qė ngushėlluan tė atin pas humbjes.

Shtuar më 12/07/2018, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori