Mjafton vetėm goli i Costas, Spanja fiton me vuajtje ndaj Iranit (VIDEO)

Pëlqej
Spanja ka arritur tė marrė njė fitore me shumė vėshtirėsi sonte ndaj Iranit me rezultatin minimal 0-1 nė "Kazan Arena".

Nė pjesėn e parė spanjollėt dominuan ndeshjen dhe pėr fat tė keq nuk e gjetėn dot rrjetėn.

Nė tė dytėn ata futen me synim pėr tė shėnuar dhe e gjejnė golin nė minutėn e 54'-tė me anė tė Diego Costas.

Kėshtu me kėtė fitore Spanja merr tri pikėt e arta duke u renditur nė vendin e dytė me 4 pikė po aq sa Portugalia nė vendin e 1. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori