Messi shėnon, Maradona feston si i ēmendur (VIDEO)

Pëlqej
Goli i Messit ndaj Nigerisė, i ēoi nė avantazh argjentinasit ndaj Nigerisė, dhe tashmė shpresojnė tek kualifikimi pėr nė fazėn tjetėr.

Njė moment interesant i fiksuar nga kamerat, ishte festimi i Maradonėstribunėn e stadiumit, i cili i ktheu sytė nga Zoti nė atė moment.

Ndeshja mes Nigerisė dhe Argjentinės po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 40'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2018, ora 20:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori