Messi kundėr Ronaldos, nė kėtė fazė mund tė pėrballet Argjentina dhe Portugalia (FOTO LAJM)

Pëlqej
Duket se pėrballja midis Leo Messit dhe Cristiano Ronaldos nė njė Kupė Bote ėshtė shumė afėr.

fazėn e njė tė tetave Argjentina do tė pėrballet me Francėn ndėrsa Portugalia do tė ndeshet me Uruguain.

Nėse tė dyja ekipet fitojnė do tė pėrballen me njėra-tjetrėn ne fazėn e ēerekfinaleve.

Ēdo tifoz do tė donte tė shikonte njė pėrballje midis kėtyre dy futbollistėve nė njė kampionat botėror. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2018, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori