Messi humbi penalltinė por jo shpresėn, thotė se e merituan fitoren
Pëlqej
Kapiteni i Argjentinės, Lionel Messi, ka marrė mbi supe fajin pėr barazimin e ekipit tė tij kombėtar ndaj Islandės nė Kupėn e Botės, i cili i kushtoi me dy pikė tė humbura.

Megjithatė ai ka deklaruar se nuk ekipi nuk e ka humbur shpresėn dhe thotė se Argjentina do tė vazhdojė me tė njėjtėn dėshirė, pėrkundėr zhgėnjimit nė ndeshjen e parė.

“Nuk e kemi humbur shpresėn sepse barazuam, do tė vazhdojmė me tė njėjtėn dėshirė. Mendoj se e merituam fitoren. Tentuam tė gjenim hapėsira nė mbrojtjen e Islandės, por nuk arritėm t’i gjenim ato”, u shpreh Messi. /albeu.com/


Shtuar më 17/06/2018, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori