Menjėherė pas eliminimit tė turpshėm, tifozėt ‘masakrojnė’ teknikun Joachim Low (FOTO LAJM)

Pëlqej
Eliminimi i Gjermanisė ka shkaktuar njė “tėrmet” nė rrjetet sociale, tė cilat janė tė pamėshirshme ndaj skuadrės sė Joachim Low, e cila u eliminua nė mėnyrė tė turpshme ndaj Koreja e Jugut.

Foto dhe video nga mė tė ndryshmet janė duke qarkulluar nė rrjetet sociale, tė cilat tallin Kombėtaren e Gjermanisė dhe nė veēanti trajnerin Low.

Nė qendėr tė vėmendjes nė kėtė momente ėshtė edhe Leroi Sane, i cili u la jashtė nga trajneri Low, po kjo lėnie jashtė nuk ka rezultuar e drejtė.

Mė poshtė iu paraqesim disa nga fotot tallėse qė janė duke qarkulluar nė rrjetet sociale, kryesisht nė “Twitter”.
Shtuar më 27/06/2018, ora 18:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori