Mediat bėjnė "namin", Ronaldo shijon pushimet

Nice holidays with beautiful people šŸ’™

A post shared by Museu CR7 (@museucr7funchal) on

Pëlqej
Cristiano Ronaldo qė pas finales sė Champions League po vazhdon tė jėtė "kryefjala" e lajmeve tė merkatos.

Por sė fundmi po bėhet njė "luftė" mediatike ku disa e lidhin me transferten te Juventus disa te Manchester United dhe sė fundmi edhe te Interi.

Por pavarsisht kėtyre lajmeve duket se Ronaldo ėshtė duke i shijuar nė maksimum pushimet e tij dhe ėshtė distancuar totalisht nga lajmet qė qarkullojnė nėpėr media.

Ai ndodhet me pushime nė Greqi nė njė hotel luksoz nė Costa Navarino, ku nė fotot e publikuara nė instagram duket shumė i lumtur pranė familjes dhe miqėve tė tij. /albeu.com/.

Shtuar më 09/07/2018, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori