Mediat angleze: Shqiponjat shqiptare mundėn Serbinė (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas fitores sė Zvicrės ndaj Serbisė mediat mbarė botėrore i kanė bėrė jehonė golave dhe festimit tė dy lojtarėve me origjinė shqiptare Xhaka dhe Shaqiri.

Midis tyre nuk kishte se mungonin edhe komentet e mediave britanike ku kanė shkruar se “Shqiponjat shqiptare mundėn Serbinė”.

Teksa The Guardia shkruan: “Midis tė gjithėve, duhej tė ishin ata”.
Shtuar më 22/06/2018, ora 23:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori